Niemiecko-duńska projektantka Gesa Hansen, właścicielka „The Hansen Family„, która znana jest ze swoich własnoręcznie projektowanych mebli w Scandinavian-style. Stworzyła unikalną romantyczną wizję na modłę stylu paryskiego dla Villeroy & Boch.

Oto motto Geya Hansen:

 „Dobrej jakości wzornictwo rezygnuje ze zbędnych elementów i pozostawia
wolną przestrzeń na poezję obiektu.”

Ta koncepcja daleka jest od pojęcia „łazienka” to raczej salon kąpielowy, albo prywatny kobiecy raj. Wyobrażamy sobie, że można w tych wnętrzach odpocząć, napić się kawy, czy nawet poczytać książkę.

Oto czym wyróżnia się to wnętrze.

KOLORYSTYKA

Niezwykły paryski styl życia, ludzie i przyroda w mieście podczas zmieniających się pór roku zainspirowały Gesę Hansen do stworzenia fascynującej koncepcji kolorystycznej dla Villeroy & Boch; od świeżej wiosennej zieleni, żółci lata i jesiennych odcieni różu aż po czysty zimowy błękit. Paletę kolorów uzupełniają trzy eleganckie odcienie czerni i szarości.

WYSZUKANA FORMA

Kolory i kształty są wyrazem osobowości i środkiem wyrazu w projektowaniu wnętrz. Kolekcja umywalek Artis doskonale podkreśla indywidualny styl również w łazience. Dzięki 15 eleganckim kolorom autorstwa Gesy Hansen oraz 4 filigranowym kształtom: okrągłemu, owalnemu, kwadratowemu i prostokątnemu, kolekcja stanowi ponadczasowy, klasyczny akcent w nowoczesnej łazience.

villeroy-boch-gesa-hansen-kollektion-artis-slide-01

villeroy-boch-gesa-hansen-kollektion-artis-01

villeroy-boch-gesa-hansen-artis-stilsicher-waschtisch-1

villeroy-boch-gesa-hansen-artis-stilsicher-teaser

 

O tworzeniu tej kolekcji w inspirujący sposób opowiada sama projektantka

Link: http://www.villeroy-boch.pl