Nowe wnętrze to nowe wyzwanie. Jeśli zamierzacie kupić nowe mieszkanie, jak chcecie je urządzić? Bo przecież chodzi o to aby w nowym miejscu czuć się dobrze.

Oto kilka kroków, które pomogą wam zdecydować:

1.Obejrzy swoje dotychczasowe mieszkanie
2.Zapisz na kartce co w nim lubisz
3.Zapisz na kartce czego nie lubisz i bez sentymentów pozbądź się tego.
4.Czy ściany są w twoim ulubionym kolorze? Jeśli nie, to wybierz swój ulubiony kolor.
5.Przejrzyj swoje ulubione pamiątki niech zainspirują Cię do obrania kierunku. Czy to są muszelki? Czy stare rodzinne fotografie? To będzie bardzo istotne w doborze późniejszych dodatków.
6.Pamiętaj o swoich ulubionych wycieczkach. Masz swój ulubiony kraj? Zainspiruj się nim. Czy to Maroko? Francja? Czy daleka Azja? Niech o będzie dla Ciebie wskazówką.
7.Masz swoje hobby? Uprawiasz sport czy może jesteś molem książkowym, albo pasjonatem fotografii. Twoja pasja powinna mieć odzwierciedlenie w Twoim nowym mieszkaniu. Jeśli  jesteś molem książkowym nie zapominaj o miejscu na bibliotekę. Robisz zdjęcia? Powieś je na ścianie.
8.Przejrzyj pisma poświęcone wystroju wnętrz. Wyobraź sobie w których wnętrzach czułbyś się najlepiej?
9.Na tym etapie powinieneś mieć już jeden lub kilka ulubionych stylów wystroju wnętrz.
10.Jeśli masz kilka ulubionych stylów, nie przejmuj się. Nie musisz wybierać. Bardzo popularne są wnętrza eklektyczne, które będą odzwierciedleniem twojego stylu.
11.Jeśli nadal masz wątpliwości jak styl wybrać, zajrzyj do szafy. Zobacz jakie ubrania na co dzień nosisz. To podpowie Ci jak masz temperament. Czy lubisz ostre kolory, czy też stonowane. Czy jesteś ekscentrykiem czy tradycjonalistą.
12.Zabierz się do projektowania w myślach swojego wnętrza, a później zrób to w realu.  Życzymy powodzenia.

A jeśli nie wiesz gdzie chcesz zamieszać? Zapraszamy do odwiedzenia naszych inwestycji. U nas wykończenie mieszkania dostaniesz w cenie!

Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl? Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl? Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl? Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl? Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl? Foto 1 Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl? Marvipolatelier.pl | Jak dobrać styl?

Link do naszych inwestycji: www.marvipol.pl