Hill Park Apartments to nowoczesne osiedle na warszawskich Bielanach. Inwestycja znajduje się na działce o powierzchni blisko 4 hektarów, na której wznosi się 13 budynków o zróżnicowanych, niepowtarzalnych formach.

Listę dostępnych w sprzedaży lokali znajdziecie na: www.hillparkapartments.pl 

Apartamenty na niskich kondygnacjach mają do dyspozycji sąsiadujące ogródki, zaś te, położone wyżej – własne, rozłożyste tarasy. Zielony teren osiedla jest całkowicie wyłączony z ruchu kołowego samochodów, który został przeniesiony do podziemnych korytarzy. Dzięki kontroli dostępu i monitoringowi budynku osiągnęliśmy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Możliwość integracji z systemem audio-video daje mieszkańcom pełną swobodę kształtowania własnej przestrzeni życiowej. Teren inwestycji jest zamknięty, strzeżony i monitorowany 24/h, z całodobową recepcją, a wszystkie lokale posiadają tzw. „przycisk bezpieczeństwa” z bezpośrednim połączeniem z ochroną.

T3S_0459s

Wnętrza stworzone zostały z myślą o wygodzie i użyteczności. Dbając o komfort wymagających mieszkańców, wyraźnie wydzielono część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie wyposażone są we własne garderoby oraz łazienki.

10

01

02_0463s

02_0309s

02_0668s

02_0683s

02_0493s