StaNako – nowy trend w sztuce dekoratorstwa ekskluzywnych wnętrz i zewnętrznych, zadaszonych powierzchni prestiżowych obiektów. Świeży, nowatorski design nadaje eleganckim, a także surowym pomieszczeniom przyjaznego ciepła, indywidualnej, barwnej poświaty i oryginalności wykończenia. Jest to idealne rozwiązanie dla miejsc, takich jak: luksusowy hotel, drogie SPA, uznana klinika stomatologii i medycyny estetycznej, renomowany gabinet lekarski, stylowy klub dla mężczyzn, nowoczesne biuro, prestiżowy bank, modny butik, popularny nocny klub, kino, kasyno oraz wiele więcej – ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia.

StaNako to ekskluzywny przedmiot o funkcji dekoracyjno – użytkowej.

Jedyny taki produkt na rynku. Niszowy, inny niż wszystkie dotychczas znane. Z tego właśnie powodu produkt dystrybuowany jest na terenie całego globu, w głównej mierze za pośrednictwem uznanych autorytetów w dziedzinie dekoratorstwa i architektury wnętrz oraz niesztampowych developerów. Niekwestionowani mistrzowie stylu w poszukiwaniu nowych dróg i inspiracji sięgają po StaNako.

Do współpracy i zakupu StaNako zaprasza koneserów piękna, estetów oraz indywidualistów z zasobnym portfelem. StaNako z uwagi na swą niepowtarzalność, wysoką jakość użytych surowców oraz manualne wytworzenie, nie jest produktem przeznaczonym dla mas, lecz dla wyjątkowych jednostek.

StaNako pomagamy dostosować odpowiednie zestawy kamieni do indywidualnego charakteru każdego wnętrza i gustu klienta. Marka StaNako Decor Art / stanako.eu jest wyłączną własnością Business 4 Business Professional Training Sp. z o.o. z Warszawy.

STANAKO 4

STANAKO 2

STANAKO 3