Za nami IX edycja konkursu „Orły Polskiego Budownictwa” oraz Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości. 28 listopada 2015r. w Warszawie wręczono nagrody Laureatom projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Wśród nagrodzonych znalazła się spółka Marvipol Development.

Plebiscyt, którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług jest coroczną imprezą adresowaną do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym oraz samorządów działających na terenie Polski.

W bieżącym roku po raz kolejny kapituły konkursów wyróżniły produkty, usługi, technologie, liderów w swoich dziedzinach, wyróżniających się na tle konkurencji. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, odnoszące sukcesy na rynku, wzorowo zarządzane, dynamicznie rozwijające się, słowem – wizytówki polskiej gospodarki.

Spółka Marvipol S.A., w skład której wchodzi Marvipol Development otrzymała I nagrodę Orła Polskiego Budownictwa w kategorii „Usługi deweloperskie”, natomiast Pan Mariusz Książek, Prezes Zarządu Marvipol S.A. został uhonorowany nagrodą Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa w kategorii „Postać”.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców jest organizacją reprezentującą interesy pracodawców, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej. Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług działa na rzecz poprawy warunków polskich przedsiębiorców, a także promowania polskiej przedsiębiorczości oraz etyki w prowadzeniu biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gali

gala 1

gala 2dyplom